Рус / Укр

095-44-84-094

Телефон гарячої лінії

 

ЄДИНИЙ ЦЕНТР ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

"Безопаснее всего можно удвоить свои деньги, свернув их вдвое и положив в собственный карман" - Фрэнк Хаббард

Арсен Маринушкін проводить зустрічі з вкладниками в регіонах

Сьогодні заступник голови громадської організації «Громадський контроль банків» Арсен Маринушкін провів зустріч з вкладниками в місті Рівне.
 На зустріч прийшли люди, ошукані різними банківськими установами, в основному це представники вкладників банків «Михайлівський», «VAB» і «Дельта банку». На порядку денному присутніх були злободенні для вкладників питання, що стосуються захисту їх прав та фінансових інтересів. Обговорювалися перспективи системи гарантування вкладів і нинішня практика судових процесів у справах вкладників. Присутні не лише ділилися досвідом, а й висловлювали своє бачення реформування системи гарантування вкладів в Україні.
Варто відзначити, що в регіоні, який сьогодні відвідав Арсен Маринушкін, йому висловили підтримку за те, що він вже впродовж довгого часу активно відстоює фінансові інтереси вкладників неплатоспроможних банків.
Сам активіст упевнений, що такі зустрічі вкрай важливі для вкладників, так zr допомагають обмінятися досвідом і виробити загальну стратегію в боротьбі з банками-шахраями.
 Вже 21 січня Арсен Маринушкін проведе зустріч з вкладниками в Запоріжжі, на яку запрошені усіх бажаючі. Зустріч відбудеться 21 січня о 10:00 за адресою Запоріжжя, Обласний краєзнавчий музей по вул.Троицкій (Чекістів) б.29.

Поділитись в соцмережах: