Рус / Укр

095-44-84-094

Телефон гарячої лінії

 

ЄДИНИЙ ЦЕНТР ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

"Безопаснее всего можно удвоить свои деньги, свернув их вдвое и положив в собственный карман" - Фрэнк Хаббард

За останні декілька років в Україні велику кількість банків було визнано неплатоспроможними, внаслідок чого, кожен громадянин нашої країни почав стикатись з проблемами, як захисти себе, повернути свої кошти, зароблені тяжкою працею та як вижити в сьогоднішніх умовах позичальникам валютних кредитів, які отримували кредити в іноземній валюті, коли в нашій державі була стабільність, розвинута банківська система  та розвинута ринкова економіка.

У зв’язку з ситуацією, яка склалась в нашій державі, проведення антитерористичної операції на Сході України, анексія Криму, падіння економіки, обвал  національної валюти – гривні, руйнування банківської системи, неспроможності  влади впливати на політичні та економічні процеси в країні, наше суспільство залишилось один на один зі своїми проблемами, без жодної підтримки держави, в якій ми живемо і створюємо своє майбутнє  намагаючись  вижити.

На сьогоднішній день, всі ми – вкладники, позичальники та кожен громадянин, який є клієнтом банку, стали потерпілими в результаті банківської кризи та потребуємо правової підтримки і допомоги.

Відповідно до діючого законодавства про банки і банківську систему основними органами, які відповідають за банківську систему, стабільність грошової одиниці України, фінансову сферу, а головне захист інтересів вкладників та позичальників валютних кредитів є Президент України, Національний банк України, Кабінет Міністрів України, Фонд гарантування вкладів фізичних осіб та Верховна Рада України, виявились не спроможними захисти суспільство, та повністю закрились від населення, вирішуючи свої матеріальні питання. Адже державні органи повинні захищати інтереси кожного громадянина нашої країни та створювати належні умови для розвитку громадянського суспільства, в якому діють закони та не порушуються права і інтереси громадян.

Відсутність структурованої інформації та чіткого алгоритму дій призводить до того, що вкладники не в змозі самостійно пройти процедуру повернення втрачених коштів,  а позичальники валютних кредитів відстояти своє майно, залишаючись без криши над головою, опинившись на вулиці.

Гаряча лінія Фонду гарантування у достатній мірі не задовольняє потреби населення та не захищає права і законні інтереси вкладників на належному рівні, хоча це є основна мета створення цього Фонду, а позичальники валютних кредитів взагалі стають нікому не потрібними, оскільки відсутній орган, який би відстоював їх інтереси, окрім судової системи, яка не спроможна, через корумпованість, прийняти обґрунтоване рішення.

Саме через це було прийнято рішення створити незалежну громадську платформу ЄДИНИЙ ЦЕНТР ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ  у вигляді веб-сайту та гарячої лінії професійного консультування населення, щодо проблемних банківських питань.

На веб-сайті знаходиться вся актуальна та офіційна інформація у вільному доступі, проводиться інформування щодо майбутніх заходів. Юристи, економісти та звичайні громадяни будуть ділитись своїм досвідом та обговорювати важливі питання.

Веб-сайт ЄДИНИЙ ЦЕНТР ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ жодним чином не фінансується політичними силами чи державою, а існує виключно за рахунок ініціативних груп, тому це дає можливість професійно, всебічно та об’єктивно надавати інформацію про банки, які визнані неплатоспроможними та знаходяться у стадії ліквідації чи ліквідовані.

В розділі «Відповіді юриста» на питання вкладників та позичальників валютних кредитів є можливість отримати професійну консультацію щодо актуальних проблемних питань, а також за відповідним посиланням «Правова приймальня»  повідомити інформацію про порушення своїх прав, як вкладників так і позичальників валютних кредитів, а за номером 0800-401-020 отримати персонально юридичну консультацію.

                                                                                    Команда Єдиного центру правової допомоги

Поділитись в соцмережах: