Рус / Укр

095-44-84-094

Телефон гарячої лінії

 

ЄДИНИЙ ЦЕНТР ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

"Безопаснее всего можно удвоить свои деньги, свернув их вдвое и положив в собственный карман" - Фрэнк Хаббард

ГПУ просять відкрити відносно Гонтаревої кримінальне провадження

Луценко повідомив Генеральній прокуратурі про кримінальне правопорушення Гонтаревої.

Народний депутат Ігор Луценко направив письмове повідомлення про кримінальне правопорушення глави Національного банку України в Генеральну Прокуратуру.

У своєму листі нардеп повідомляє, що в ході здійснення депутатської діяльності йому стали відомі факти втручання в діяльність судів Верховного суду України головою Нацбанку з метою перешкоджання виконанню службових обов’язків і винесення неправосудного рішення. Приводом для такого звернення став лист Валерії Гонтаревої адресований до глави Верховного Суду України і який обурив громадськість.

«Зі змісту цього листа вбачається вплив на суд шляхом відмови в задоволенні позовів стосовно оскарження рішень Національного Банку України та скасування раніше прийнятих рішень, які зараз перебувають на стадії касаційного оскарження», -йдеться в листі Луценко.

У резюме свого звернення нардеп просить главу ГПУ внести відомості стосовно здійснення главою НБУ правопорушення, передбаченого статтею 376 Кримінального Кодексу України в ЕРДР і провести розслідування.


Поділитись в соцмережах: