Рус / Укр

095-44-84-094

Телефон гарячої лінії

 

ЄДИНИЙ ЦЕНТР ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

"Безопаснее всего можно удвоить свои деньги, свернув их вдвое и положив в собственный карман" - Фрэнк Хаббард

Громадські діячі просять главу ВСУ заявити на Гонтареву

Також представники громадськості просять Вищий суд України бути об’єктивним

Активісти звернулися до вищого Суду України з проханням не втрачати об’єктивність при розгляді справ, в яких фігурує Національний Банк України.

 На сьогоднішній день в судових інстанціях перебувати кілька таких судових проваджень. З огляду на те, що глава Національного Банку України направила ряд директив голові ВСУ, правозахисники просять не піддаватися тиску голови Нацбанку і здійснювати правосуддя відповідно до букви закону.

У своєму лист активісти викладають факти, що підтверджують спроби глави НБУ тиснути на судові органи в частині розгляду судових розглядів, що стосуються незаконних дій НБУ і ФГВФО.

На підставі описаних обставин автори звернення до глави Верховного суду України просять адресата дотримуватися незалежної позиції щодо суспільства і конкретних сторін судової справи, по якому необхідно винести судове рішення. Також автори листа просять главу ВСУ особисто звернутися до Генерального прокурора України та Вищої ради правосуддя стосовно ознак в діях глави НБУ Гонтаревої Валерії Олексіївни втручання в діяльність судових органів.

Звернення пописали представники кількох громадських організацій, в числі яких ГО «Громадський контроль банків», ГО «Громадської рух« Фінансовий Майдан », ГО« Незалежне антикорупційне бюро України »та ГО« Правозахисна Рада України».Поділитись в соцмережах: