Рус / Укр

095-44-84-094

Телефон гарячої лінії

 

ЄДИНИЙ ЦЕНТР ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

"Безопаснее всего можно удвоить свои деньги, свернув их вдвое и положив в собственный карман" - Фрэнк Хаббард

«Касьяненко і партнери» тепер працюватиме на НБУ

Юридична компанія ТОВ «Касьяненко і Партнери», яка позиціонує себе як захисник прав позичальників, тепер буде отримувати гроші за свої послуги від НБУ.

«Касьяненко і Партнери» тепер буде надавати юридичні послуги НБУ за ціною 79.2 гривні за годину. Про це днями повідомили в самій компанії.

Варто відзначити, що в 2016 році ця компанія вже надавала юридичні послуги Фонду гарантування вкладів Фізичних осіб. Тоді у Фонді з це компанією достроково припинили партнерські відносини в «Фонді гарантування вкладів» через конфлікт інтересів.

«Компанія неодноразово розсилала листи (з підписом і печаткою) позичальникам неплатоспроможних банків з такою пропозицією:« Просимо Вас терміново зв’язатися з нами за телефонами ХХХ для збереження майна у Вашій власності і узгодження механізму списання кредитного боргу, зняття арештів і припинення судових процесів ». Це може привести до невиконання боржниками банків своїх зобов’язань і втрати банківських активів, за рахунок яких має відбуватися погашення кредиторських вимог », — повідомив тоді ФГВФО.

Тоді за неприйнятну практику ця компанія була виключена зі списку компаній, які можуть пройти відбір юридичних консультантів для обслуговування Фонду гарантованих вкладів.

А тепер, коли обдурені позичальники звертаються позовами до судів, в тому числі і відносно до НБУ, компанія, що пропонує юридичні послуги позичальникам, буде також працювати на Національний Банк України. Черговий конфлікт інтересів на обличчя.

Поділитись в соцмережах: