Рус / Укр

095-44-84-094

Телефон гарячої лінії

 

ЄДИНИЙ ЦЕНТР ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

"Безопаснее всего можно удвоить свои деньги, свернув их вдвое и положив в собственный карман" - Фрэнк Хаббард

НБУ попросив депутатів «захистити» банки від недобросовісних позичальників

Для цього народні обранці повинні підтримати законопроект.

Вчора Національний Банк України звернувся до депутатів. НБУ просить народних обранців проголосувати за законопроект і повідомляє, що має намір відновити кредитування в Україні.

 Саме з цією метою, згідно з інформацією оприлюдненою НБУ, Національний банк України закликає народних депутатів України підтримати законопроект №6027 «по підвищенню довіри між банками і їх клієнтами».

 У держустанові впевнені, що цей законопроект допоможе захистити права кредиторів.

Також НБУ опікується проблемою недобросовісних боржників.

«На сьогодні в законодавстві України є прогалини, які недобросовісні боржники перетворюють в схеми для того, щоб не повертати борги або уникати відповідальності за їх неповернення. Так, робота інституту поруки досі є неефективною, а банки постійно ризикують втратити предмет іпотеки або застави », — повідомляє Нацбанк.

Згыдно повідомленню НБУ,  цей нормативно-правовий документ спрямований врегулювання подібних юридичних прогалин. Законопроект №6027 дозволить зменшити ризики для банківських установ в ході здійснення кредитних операцій. Це в свою чергу сприятиме полегшенню доступу суб’єктів господарювання та фізичних осіб до користування банківськими продуктами.

 

Поділитись в соцмережах: