Рус / Укр

095-44-84-094

Телефон гарячої лінії

 

ЄДИНИЙ ЦЕНТР ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

"Безопаснее всего можно удвоить свои деньги, свернув их вдвое и положив в собственный карман" - Фрэнк Хаббард

Верховний суд України відповів на лист ошуканих вкладників

Однак ряд питань активістів вищий судовий орган залишив без відповіді.

Також в своїй відповіді ВСУ розповів чи була відповідь на лист Гонтаревої.

Раніше вкладники попросили ГПУ не дозволяти НБУ тиснути на правосуддя.

Нагадаємо, що приводом для звернення з таким проханням до верховного Суду України став лист глави Національного банку, в якому вона виклала ряд дірректів щодо діяльності судів.

У своєму листі активісти виклали факти, що підтверджують спроби глави НБУ тиснути на судові органи в частині розгляду судових розглядів, що стосуються незаконних дій НБУ і ФГВФО. Вони закликали главу ВСУ не втрачати об’єктивності при розгляді справ в яких однією зі сторін є НБУ. Також вони попросили звернутися до Генерального прокурора України та Вищій раді правосуддя стосовно ознак в діях глави НБУ Гонтаревої Валерії Олексіївни втручання в діяльність судових органів.

Але як свідчить відповідь Вища рада правосуддя по-своєму сприйняв звернення глави НБУ, ставить велику частину звернення активістів без відповіді. Так, наприклад, і залишилося невідомим звернувся чи ВСУ до Генпрокурора.

 У своїй відповіді ВСУ лише зазначив, що Валерія Гонтарєва направило свій гучний лист не як учасник судового процесу і в непередбачуваний процесуальним законодавством способ. Саме тому згідно з отриманню відповіддю, лист Гонтаревої залишили без відповіді.

Поділитись в соцмережах: