Рус / Укр

095-44-84-094

Телефон гарячої лінії

 

ЄДИНИЙ ЦЕНТР ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

"Безопаснее всего можно удвоить свои деньги, свернув их вдвое и положив в собственный карман" - Фрэнк Хаббард

Від ГПУ чекають об’єктивне слідство стосовно Гонтаревої

Нардеп стверджує, що лист Гонтаревої не єдиний факт опору глави НБУ правосуддю

Вчора народний депутат Ігор Луценко підписав звернення до Генеральної Прокуратури України з 376 статті «Втручання в будь-якій формі в діяльність судових органів з метою перешкодити виконанню ними службових обов’язків з метою добитися винесення неправосудного рішення». Про це він повідомив сьогодні в ході прес-конференції на тему «Голова НБУ Гонтарева В. тисне на Верховний суд України, щоб ті зобов’язали суди приймали рішення на їх користь».

 -Якщо ми проаналізуємо текст послання, яке підписала Гонтарєва, воно містить досить серйозні імперативи стосовно того яким чином варто поводитися суду щодо конкретних справ. Ми знаємо, що є ряд судових суперечок, зокрема 11 банків вже виграли їх в апеляції, стосовно неправомірності дій і рішень НБУ, — заявив Ігор Луценко, народний депутат України, голова підкомітету з питань взаємодії з громадянським суспільством Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції.
Депутат сподівається на те, що його звернення буде розглянуто в ГПУ належним законним чином і співробітники прокуратури проведуть об’єктивне слідство.

-Будемо сподіватися, що керівництво ГПУ проявить об’єктивну позицію і сподіваюся, що найближчим часом у мене буде можливість особисто з ним поспілкуватися, відповідно буде зареєстровано провадження згідно процесуальному кодексу, — каже нардеп.
Він упевнений, що існує великий шанс політичного втручання в цю справу.

-Ми знаємо, що на сьогоднішній день лише є прецеденти дії національної поліції України, які схожі на те, що очікує громадськість вкладників постраждалих від дій Ворушиліна і пані Гонтаревої. Але лист, яке підписала 14 грудня Гонтарева є не єдиним фактом опору реалізації та виконання судових рішень, які виносять масово суди, стосовно дій НБУ, — повідомив Луценко

Поділитись в соцмережах: