Рус / Укр

095-44-84-094

Телефон гарячої лінії

 

ЄДИНИЙ ЦЕНТР ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

"Безопаснее всего можно удвоить свои деньги, свернув их вдвое и положив в собственный карман" - Фрэнк Хаббард

Завтра на прес-конференції ГПУ попросять «зайнятися» Гонтаревою

Завтра правозахисники і громадські діячі будуть обговорювати спроби глави НБУ тиснути на українське правосуддя.

«Голова НБУ Гонтарева В. тисне на Верховний суд України, щоб ті зобов’язали суди приймали рішення на їх користь», — саме такою буде тема прес-конференції, яка відбудеться завтра, 14 лютого, в прес-центрі «Інтерфакс-Україна».

Старт прес-конференції заплановано на 11:00.

Учасники цієї зустрічі мають намір заявити про невідповідних букві закону діях глави Національного банку України Валерій Гонтаревої, а саме втручання в діяльність судів і скоїв злочин щодо надання вказівки суддям приймати неправосудні рішення на користь НБУ. Про механізм впливу на суди НБУ докладніше розкажуть правозахисники. А нардеп Луценко на прохання громадськості опублікує звернення ГПУ з проханням притягнути голову Нацбанку до кримінальної відповідальності за незаконні дії.

У числі учасників прес-конференції Ігор Луценко — народний депутат України, голова підкомітету з питань взаємодії з громадянським суспільством Комітету Верховної Ради України з питань запобігання та протидії корупції; Арсен Маринушкіна — заступник голови правління ГО «Громадський контроль банків», правозахисник; Владислав Дзвідзінскій — політичний експерт; Олена Грідіна — голова ГО «Захист вкладників Фінансова ініціатива»; Кілічава Тетяна — адвокат (захищає інтереси вкладників проти НБУ у справі банку «Київська Русь»).

Учасники зустрічі також мають намір оголосити публічне звернення до голови і суддів Верховного Суду України з проханням дотримуватися об’єктивності і всі норми правосуддя в справах, учасником яких є НБУ, а ГПУ учасники прес-конференції адресують заклик залучити Валерію Гонтареву до кримінальної відповідальності.

На прес-конференцію запрошуються представники ЗМІ та інтернет-видань. Контакти для акредитації: +38 (095) -44-84-094 044-235-92-59 (Олена Кобець) 0936109310@ukr.net

Поділитись в соцмережах: